Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím
Online podání

3D tisk

Tisk prototypů, 3D modelů, návrhů, nebo libovolných 3D předmětů. Služba je vhodná hlavně pro architekty, studenty, designéry a návrháře, jimž umožňujeme vytisknout 3D objekty s přesností až 0,08 mm. Tyto 3D modely je možné dle potřeb dále řezat, brousit, lepit či natírat.

Na adrese www.thingiverse.com naleznete příklady, co vše Vám můžeme vytisknout a co si již nyní můžete objednat.

Používané materiály

  • PLA (polylactic acid) – ekologicky odbouratelný kukuřičný plast. Tisková teplota 180 °C. Je tenčí a křehčí než ABS. Užití například na medicínské, designové , bytovéa architektonické účely.
  • ABS (Acrylonitrile butadiene styrene) – plast používaný například na kostky lego nebo na hrany kuchyňských linek. Jedná se o pružnější a odolnější materiál než PLA. Tisková teplota je 230 °C, tepelná odolnost do 105 °C.
3D tiskárna

Tisková data

Pro tisk vašeho modelu nám postačuje dodání STL souboru, který je exportovatelný z většiny 3D programů (zdarma dostupných je např. program freeCAD).

Délka tisku

Délku tisku konkrétního modelu ovlivňuje několik faktorů.

  • Vybraný materiál
  • Velikost modelu
  • Zvolený rastr tisku
  • Nastavení procentního množství výplně (libovolné)

Cena tisku

Cena závisí na celkové době tisku a složitosti 3D modelu. Celkovou cenu Vám rádi sdělíme před zahájením tisku. Stačí nám nezávazně poslat soubor (*.STL) a náš tiskový program již sám vypočítá potřebnou dobu tisku.

Mimoň v křesle
Mimoň 2
Mimoň 3
Mimoň 4