Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím
Online podání

Co je to online podání a návod k jeho použití

Jelikož je pro nás pohodlí našich zákazníků prioritou, rozhodli jsme se Vám usnadit objednávku služeb našeho copy centra. Již žádné zdlouhavé psaní e-mailů, žádné problémy s velikostí přílohy!

Pomocí nástroje Online podání jednoduše přiřadíte své soubory k produktu, který chcete objednat, nastavíte požadovaný počet kopií a objednáte.

Pro naprosté pohodlí obsluhy jsme pro Vás připravili návod k obsluze krok za krokem.

Jak si mám vybrat produkt, o který mám zájem?

Nabízené produkty jsou rozdělený do kategorií, např. Výkresy. Máte-li tedy zájem o vytištění výkresu, klikněte na název kategorie nebo čtvereček vedle něj a rozbalí se Vám kompletní nabídka produktů v této kategorii. Máte-li zájem například o výkres A0 - černobílý, vyberete jej identickou akcí jako u výběru kategorie.

Mám vybraný produkt. Jak k němu přiřadím soubory?

Po zaškrnutí produktu se Vám otevře nahrávací pole. Pokud na toto pole kliknete, otevře se Vám možnost vybrat soubor ze svého počítače. Soubor můžete na toto pole i přetáhnout myší. Po vybrání souboru se otevře malé vyskakovací okno, které Vás bude informovat o stavu nahrávání. Pokud vše dopadne dobře, objeví se Vám pod nahrávacím polem řádek s názvem nahraného souboru, políčkem pro nastavení množství kopií a také možností soubor odebrat z objednávky.

Pozor! Pokud je velikost samostatného souboru větší než 128 MB, zašlete nám prosím soubor pomocí služby Úschovna.cz. Jako příjemce zadejte e-mail copy@brnocopy.cz. Informaci o zaslání souboru skrze Úschovnu nám prosím sdělte v poznámce Online podání.

Pokud Váš prohlížeč nepodporuje technologii Drag & Drop, zobrazí se Vám v nahrávacím poli formulářové pole pro nahrání souboru a tlačítko Nahrát soubor. V takovém případě bohužel možnost přetažení souboru myší na plochu využít nelze.

Produkty vybrány, soubory přiřazeny. Co teď?

Nyní vyplňte kontaktní údaje, případně i poznámku, a odešlete objednávku. Ve chvíli, kdy bude Vaše objednávka vyřízena a připravená k vyzvednutí, pošleme Vám e-mailem upozornění.